Al. Jerozolimskie 184 b / 02-486 Warszawa
22 489 89 01

Wielka migracja z AutoCAD do BricsCAD cz. 2.

Wielka migracja z AutoCAD do BricsCAD cz. 2.

Wojciech Filonowicz, Inżynier oprogramowania CAD, Vector Software

O co najczęściej pytają nas użytkownicy przed zakupem BricsCAD®?

Duża część naszych klientów to byli użytkownicy AutoCAD® i AutoCAD Lt®. Najczęściej dostajemy zapytania dotyczące możliwości używania AutoLISP oraz zachowania pliku ustawień AutoCAD® CUI. Odpowiedź oczywiście jest pozytywna.

Ludzie często nie mają pewności, czy uzyskają oczekiwaną jakość za tak niską cenę. Zobaczyć znaczy uwierzyć – dlatego najlepszą promocją BricsCAD® jest przetestowanie wersji 30 dniowej na swoim projekcie.

Jakie są najważniejsze kroki podczas wdrożenia oprogramowania BricsCAD®?

Z punktu widzenia menadżera CAD, jest to proces instalacji i aklimatyzacji, wliczając w to aktywację licencji oraz personalizację interfejsu. Po tych czynnościach przeprowadzamy wcześniej wspomniane szkolenie, mające na celu ułatwienie początków pracy w BricsCAD®.

Zmiana oprogramowania to również świetna okazja, żeby odświeżyć swoje szablony, przeorganizować katalogi projektowe oraz powtórzyć najważniejsze narzędzia CAD.

Dlaczego warto kupić oprogramowanie w pakiecie ze szkoleniem?

Przede wszystkim ze względu na oszczędność czasu. Podczas szkolenia użytkownicy dowiadują się w jaki sposób używać funkcji znanych z AutoCAD® oraz jak przyspieszyć pracę dzięki unikalnym narzędziom BricsCAD® – jak menu Quad, Eksplorator Rysunku itd.

Zależy nam na pełnym komforcie pracy Naszych Klientów w BricsCAD®. Dlatego, dodatkowo po szkoleniu, uczestnicy pozostają pod techniczną opieką ze strony naszej firmy. Telefonicznie lub przez zdalny pulpit udzielamy pomocy technicznej i przypominamy informacje ze szkolenia.

 

Więcej informacji na temat szkoleń oraz wolnych terminów uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio z Działem Technicznym BricsCAD®:

0 22 489 89 12

wfilonowicz@vectorsoft.pl

0 22 489 89 12

wfilonowicz@vectorsoft.pl

Zostaw komentarz