Al. Jerozolimskie 184 b / 02-486 Warszawa
22 489 89 01

Aktualizuj do V19

15% zniżka na każdą aktualizację BricsCAD

40,000 użytkowników aktualizowało się do V19 w przeciągu zaledwie trzech miesięcy od listopada. Z czego oni zdają sobie sprawę, a Ty jeszcze nie? Może doceniają nasze przywiązywanie wagi do oszczędzania ich czasu i pieniędzy. Może to bogactwo nowych narzędzi BricsCAD® V19. Lista nie ma końca!

Nasze ulubione? Na początek, narzędzia interfejsu użytkownika, które pozwolą Ci pracować szybciej i swobodnej. Niezawodna kompatybilność .dwg. Zaawansowana wielowątkowość umożliwiająca ładowanie dużych rysunków w kilka sekund. Adaptacyjna siatka BricsCAD, która współpracując z funkcją „nudge” pozwoli Ci na łatwe tworzenie i edytowanie rysunków z dużą dokładnością.

Opcja Najbliższy Dystans wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Nowe narzędzia interfejsu użytkownika obejmują panele załączników, komponentów i parametrów zapewniając Ci szybki i łatwy dostęp to niezbędnych informacji. Jest też nowy obszar roboczy do rysowania oparty na wstążkach.

A najlepsza część? To tylko niektóre z usprawnień Rysowania 2D – dużo więcej nowych funkcji również dla modelowania 3D, projektowania BIM i mechanicznego. Nie czekaj – wypróbuj BricsCAD® V19 już dziś!

Zostaw komentarz