Al. Jerozolimskie 184 b / 02-486 Warszawa
22 489 89 01

Aplikacje Vector Software

Chcemy pomóc rozwinąć się Twojej firmie

Pozwól nam sprawdzić, jak możemy wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie w obszarze IT, aby zoptymalizować Twoją pracę

Dlaczego warto nam zaufać?
WIARYGODNOŚĆ

Współpracowaliśmy z klientami szerokiego zakresu usług inżynieryjnych. Zaufało nam wiele firm spośród największych dla branż elektrycznej, hydraulicznej, budowlanej.

DOŚWIADCZENIE

Zrealizowaliśmy kilkanaście projektów, w których dostarczyliśmy naszym klientom narzędzia współpracujące ze środowiskiem CAD oraz inne upraszczające codzienną pracę.

WIEDZA

Posiadamy bogate doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu oprogramowania CAD. Dostarczamy standardowe rozwiązania w tym zakresie, projektujemy także aplikacje dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Czym się zajmujemy

Tworzymy rozwiązania IT

ROZWIĄZANIA IT

W każdym podejmowanym projekcie skupiamy się na maksymalnie ścisłym kontakcie z klientem tak, aby powstałe oprogramowanie jak najpełniej odpowiadało na jego zapotrzebowanie. Działamy w obszarach aplikacji desktopowych oraz webowych. Dostarczane narzędzia integrujemy w ramach rozwiązań bazodanowych.

Integrujemy działania firmy

WSPÓŁPRACA Z OPROGRAMOWANIEM CAD

Tworzymy indywidualne, dopasowane do potrzeb klienta aplikacje opierające się na integracji ze środowiskiem CAD oraz nakładki do środowiska CAD. W swoim portfolio posiadamy zrealizowane projekty w zakresie integracji z BricsCADem oraz AutoCADem.

Wspieramy naszych klientów

TECHNICAL SUPPORT + MAINTENANCE

Po dostarczeniu oprogramowania kontynuujemy współpracę z naszymi klientami, wspierając ich w codziennej pracy z naszymi aplikacjami. Cieszymy się, mogąc wspomagać naszych klientów usługami wsparcia technicznego, szkoleniowego oraz ciągłego rozwoju posiadanego oprogramowania.

Filozofia naszego działania
POZNAJEMY SPOSÓB PRACY KLIENTA

W oparciu o zdobyte doświadczenie kierujemy odpowiednio procesem obserwacji. Jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie i przemyślenia klienta.

WSPIERAMY KLIENTA W DZIAŁANIU

Po przekazaniu narzędzia spełniającego potrzeby klienta wspieramy go w procesie użytkowania dostarczonego oprogramowania tak, aby stworzone przez nas rozwiązanie było jak najpełniej wykorzystywane

roundIcon
KONSULTUJEMY SUGESTIE Z KLIENTEM

Na podstawie przeprowadzonych konsultacji odpowiadamy na rzeczywiste zapotrzebowanie klienta

TWORZYMY WARTOŚCIOWE NARZĘDZIE

Na podstawie zebranych i zbieranych w trakcie informacji oraz sugestii klienta budujemy oprogramowanie, które jak najpełniej będzie spełniać oczekiwania

Zaufali nam

Pozwól nam sprawdzić, czy możemy pomóc Twojej firmie rozwinąć swój pełny potencjał.

Skontaktuj się z nami.

handlowy@bricsyspolska.pl
+ 48 532 853 043