EuroInternet Sprzedaż | Grupa Vector Software - System sprzedaży biletów, oprogramowanie CAD
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa
+48 22 489 89 00

EuroInternet Sprzedaż | Grupa Vector Software

EuroInternet Sprzedaż

to system sprzedaży biletów online, za pomocą którego Klient może opłacić wybrany bilet na stronie www. Odbywa się to dzięki integracji z systemem wybranego operatora płatności (transferuj.pl, platnosci.pl, Przelewy24, Dotpay, eCard). Sprzedaż biletów może być prowadzona zarówno poprzez główną stronę Organizatora imprezy, jak również poprzez specjalnie dedykowany portal internetowy.

 

Moduł dostępny jest w wariantach z formularzem danych Klienta na ostatnim etapie transakcji przed przekierowaniem do operatora płatności lub też w formie wymagającej na wstępie zalogowania/zarejestrowania się. Wówczas możliwość korzystania z takiej formy zakupu mają jedynie osoby zarejestrowane, posiadające login i hasło. Taka forma kontroli dostępu umożliwia nie tylko gromadzenie informacji o Klientach, ale również pozwala na pełną kontrolę zakupów. Aplikacja umożliwia również rejestrację nowych użytkowników strony, wspomagając tym samym budowanie bazy Klientów.

 

EuroInternet Sprzedaż rozbudowany o funkcję elektronicznej Kontroli Dostępu umożliwia wykorzystanie funkcji “wydruk biletu w domu” lub “bilet elektroniczny przesłany na telefon komórkowy”. Dzięki temu Klient po zakupie biletu kieruje się bezpośrednio do wejścia z wydrukiem lub telefonem, a Organizator uzyskuje możliwość dodatkowego przychodu z wysłanych sms-ów.

 

Funkcjonalności:

• możliwość zintegrowanej dystrybucji internetowej z własnej strony WWW,

• możliwość ingerencji w wygląd graficzny oraz dopasowania do wyglądu strony,

• webserwis – zestaw usług pozwalających na integrację modułu sprzedaży i rezerwacji internetowej ze stroną Klienta ,

• dwa dodatkowe warianty odbioru biletów: bilet SMS i/lub ich wydruk w domu,

• bilet elektroniczny z kodem kreskowym 2D,

• brak konieczności kierowania osoby korzystającej z obiektu do kasy po odbiór biletu,

• szeroka paleta operatorów płatności (Transferuj.pl, Płatności.pl, Przelewy24.pl, Dotpay.pl, eCard.pl),

• dodatkowy przychód z usługi sms.

Lipiec 22, 2016

Leave a reply

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

UWAGA! Ważna informacja.

w związku z koronawirusem i całym zamieszaniem wokół niego informujemy, że nie ma on bezpośredniego wpływu na działanie naszej firmy, realizowaniu kontraktów oraz umów serwisowych. Wszelkie prace będą realizowane.

Wdrożyliśmy działania profilaktyczne, zmieniliśmy charakter pracy na zdalną oraz ograniczyliśmy spotkania do absolutnego minimum w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy, pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów.