Konsultacje techniczne | Grupa Vector Software - System sprzedaży biletów, oprogramowanie CAD
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa
+48 22 489 89 00

Konsultacje techniczne | Grupa Vector Software

Konsultacje techniczne

Grupa Vector Software zatrudnia wysokiej klasy fachowców, którzy posiadają ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie. Dla każdego z naszych Klientów tworzymy indywidualną ofertę dostosowaną do jego potrzeb i możliwości. Zawsze służymy radą i wszelką możliwą pomocą. Nasi handlowcy chętnie udzielą Państwu wszelkich potrzebnych informacji.

Zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotna jest możliwość uzyskania pomocy podczas pracy z programem. Dlatego też zapewniamy wsparcie techniczne dla użytkowników naszego oprogramowania. Pomoc techniczna świadczona jest poprzez pocztę elektroniczną oraz telefonicznie, za pośrednictwem naszej infolinii. Pytania prosimy kierować na następujący adres:

pomoc@bricsyspolska.pl

lub telefonicznie:

(+48 22) 489 89 12

(+48 22) 295 14 14

(od poniedziałku do piątku, w godz. 08.00-16.00).

Wrzesień 9, 2016

Leave a reply

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

UWAGA! Ważna informacja.

w związku z koronawirusem i całym zamieszaniem wokół niego informujemy, że nie ma on bezpośredniego wpływu na działanie naszej firmy, realizowaniu kontraktów oraz umów serwisowych. Wszelkie prace będą realizowane.

Wdrożyliśmy działania profilaktyczne, zmieniliśmy charakter pracy na zdalną oraz ograniczyliśmy spotkania do absolutnego minimum w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy, pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów.