Dlaczego BricsCAD ?
ul. Al. Jerozolimskie 184B, 02-486 Warszawa
+48 22 489 89 00

Dlaczego BricsCAD?

Dlaczego BricsCAD ?

BricsCAD jest potężną platformą CAD unifikującą cechy formatu .dwg z zaawansowanymi narzędziami 2D i inteligentnym bezpośrednim modelowaniem 3D dostępną na Windows i Linux za konkurencyjną cenę. Interfejs użytkownika pozwala na modelowanie z bardzo dużą szybkością.

BricsCAD V17 umożliwia Modelowanie Informacji o Budynkach (BIM) w środowisku .dwg. Twórz intuicyjnie i bez ograniczeń, tak jakbyś robił to w szkicowniku, ale znacznie szybciej i bardziej precyzyjnie. BricsCAD BIM łączy w jednym produkcie najbardziej zaawansowane modelowanie 3D z funkcjonalnością BIM w pełni certyfikowaną przez IFC. Dzięki temu, możesz przejść kolejne etapy projektowania bez opuszczania platformy .dwg.

Pobierz BricsCAD

Dlaczego BricsCAD ?

  • Pełna funkcjonalność CAD 2D/3D bazująca na dwg.
  • Zaawansowane narzędzia 2D i 3D do modelowania bezpośredniego.
  • Kompatybilna platforma programistyczna.
  • Zestaw rozwiązań aplikacji branżowych.
  • Wsparcie wiodących marek i konkurencyjna cena.
  • Masz możliwość wypróbowania go już teraz za darmo! – przez 30 dni

Unifikujemy CAD

Dzięki BricsCAD jedna, bazująca na formacie dwg platforma CAD zadba o Twoje wszystkie potrzeby. Od prostego szkicowania 2D do zaawansowanego modelowania bezpośredniego 3D. Nie ma potrzeby nauki programów dodatkowych lub tracenia czasu na konwersje plików. Wystarczy jedno zunifikowane rozwiązanie CAD tworzone, aby spełnić Twoje oczekiwania i zapewnić możliwość modelowania bezpośredniego 3D w środowisku dwg.

Wprowadzamy rozwiązania

Przez ostatnie kilka lat światowa sieć twórców aplikacji korzystała ze standardowego API dla platformy BricsCAD (LISP, SDS, COM, .NET, ARX/BRX), dzięki któremu powstały setki programów zwiększających funkcjonalność i wprowadzających nowe rozwiązania w całym zakresie dyscyplin, w których wykorzystuje się CAD.

Wiodące w branży wsparcie

Bricsys codziennie dostarcza wiodące w branży wsparcie techniczne wszystkim użytkownikom i deweloperom BricsCAD. Nasza firma zrywa granice dzielące zespół wsparcia technicznego i użytkowników CAD. Nasi klienci stają się częścią społeczności użytkowników i deweloperów BricsCAD, którzy działają w interesie wspólnego sukcesu.

Atrakcyjna cena

Pełnowartościowa platforma CAD i wiodące w branży wsparcie techniczne nie muszą iść w parze z wywindowaną ceną. Elastyczne opcje licencjonowania i konkurencyjna cena są integralną częścią oferty Bricsys. Dlaczego BricsCAD bo tylko teraz możesz pobrać pobierz 30 dniową wersję za darmo! 

Dlaczego BricsCAD

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM BRICSCAD V17?

Tylko teraz możesz otrzymać specjalną oferte!. Nie czekaj. Zamów teraz!